Kurtköy çilingir, profesyonel ekibi ile kurtköy, atlantis avm, sabiha gökçen havalimanı civarına 10 dakika içerisinde acil çilingir hizmeti sunmaktadır. Anahtarınız içeride kaldığında, anahtar kırıldığında veya anahtarınızı kaybettiğinizde endişe etmeyin. 0533 216 34 06 numaradan bize ulaşmanız yeterli.

Kurtköy oto çilingir hizmeti ile her marka ve model aracınızın yedek anahtarını en uygun fiyat garantisi ve yenilenen immobilizer kodlama makinelerimiz ile yapmaktayız.

İmmobilizer anahtar otomobillerin için güvenlik odaklı olarak geliştirilmiştir. İmmobilizer oto anahtarları günümüzde güvenlik için yoğun olarak kullanılır hale gelmiştir. Günümüzde tüm yeni model otomobillerin anahtarı immobilizer sistemine sahiptir. İmmobilizer anahtar kodlama işlemlerini Özlem Anahtar’a güvenle yaptırabilirsiniz.

Özlem Anahtar yedeği bulunmayan immobilizer sistemine sahip otomobil anahtarınızın kopyalama işlemini gerçekleştirerek sizleri ileride doğacak sıkıntılardan kurtarır. Yedek anahtarınız da dahil tüm anahtarlarınızı kaybetseniz bile aracınızın oto anahtarını yapacak bilgi birikimi ve ekipmanlarımız mevcuttur.

Firmamız Anahtarcılar ve Çilingirler Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Kayıtlıdır. Tecrübeli ustalarımız ve kurtköy nöbetçi çilingir hizmeti ile Kurtköy’de en hızlı çilingir servisini sunmaktayız.